Dlaczego warto kupić dziecku zestaw pt. “Pucio. Pierwsze zabawy”?

Pucio, którego bardzo lubią małe dzieci, w końcu przekroczył strony książki i pojawił się w ciekawych grach edukacyjnych, które będzie można niebawem kupić. Możemy się cieszyć tą postacią w grze “Pucio. Pierwsze zabawy“.

Dla kogo jest odpowiednia ta gra?

Dla każdego fana Pucio ta gra to absolutna radość i z pewności doskonały prezent. To jest idealne dla każdego dziecka. Starsze dzieci również powinny być z tego zadowolone, a nawet bardziej niż młodsze. Pucio to bohater, który pomaga dzieciom rozwijać mowę i daje rodzicom wiele inspiracji do zabawy, by mogli opiekować się dziećmi i dostarczać im przydatnych rzeczy, ucząc je nowych słówek. Nasza Księgarnia oferuje również “Pucio. Pierwsze zabawy” dla najmłodszego dziecka.

Co jest wliczone w zestawie?

Zestaw zawiera 32 kolorowe obrazki. Jakość zestawu jest na najwyższym poziomie. Pudełko kartonowe jest solidne i trwałe oraz ma piękny wygląd. Zawierają obrazy wyrażające określone wyrażenia oraz przedmioty lub zwierzęta, które wytwarzają dźwięki, a Pucio im towarzyszy. Dzieci poniżej pierwszego roku życia powiedziały już dzięki tej zabawie pierwsze słowa, które jest bardzo ważną częścią rozwoju mowy. W zależności od poziomu inteligencji i potrzeb dzieci obrazy zgromadzone w estetycznym pudełku dają możliwość różnych zabaw. Jest możliwe dzięki tej zabawie:

  • nauczenie się nazywanie różnych obiektów;
  • powtórzenie określonego słowa;
  • poszukania obiektów wskazanych przez rodziców na wybranych kartach.

Jakie gry proponuje zestaw?


Mamy do dyspozycji wiele gier. Pierwsza gra polega na pokazaniu dzieciom obrazków i zapytaniu “Co to jest?” Następnie mówimy powiązane słowa. Inną interesującą sugestią jest “Tak! Tam!” Po prostu pokaż dziecku obrazek, a następnie powiedz (na przykład) “Co jest” i “Czego nie ma” podczas tych zajęć. Jest to podobne do gry w kukułkę. Dziecko chętnie wyszukuje ukryte obrazy i naśladuje dźwięki, które już zna. Podręcznik dodany do gry przedstawia również cztery inne sposoby gry. Będziemy pracować z dzieckiem, aby znaleźć obrazy instrukcji i nauczyć je pojęcia i znaczenia słowa “dawać”. Większe dzieci, które wiedzą trochę o literach, będą mogły dopasować tekst na karcie do powiązanych zdjęć. Ale to będzie interesujące wprowadzenie do czytania i uczenia się dla małych dzieci. Bez względu na wiek dzieci wszystkie z nich znajdą wiele radości i nauki poprzez gry.

Ludzie zdjęcie utworzone przez alexeyzhilkin - pl.freepik.com